Úvod > Recenze
O mně       Provozní doba        Ceník služeb        Dárkové poukazy        Recenze        Kontakt

Ze 106 oslovených klientů dotazník vyplnilo 88 respondentů. Dotazník byl vytvořen za účelem zkvalitnění služeb. Pro objektivnost hodnocení byl dotazník anonymní. Průzkum proběhl od 1.1.2017 do 31.12.2017.
Preview of your graph Preview of your graph Preview of your graph

Věštírna! Když se řekne slovo věštírna, tak si představím výklad z karet, kávové sedliny, koule nebo z ruky. Někdo věří, někdo se jen pousměje a klepe si na čelo. Patřím k první skupině, takže jsem dlouho nepřemýšlela a navštívila jsem Věštírnu Pavla Serňuka ve Vlašimi. Pravdou je, že jsem nevěděla co mě „tam“ čeká. Trochu jsem se bála toho, co uslyším, ale zvědavost jednoznačně převládala. Přijetí mé obavy zažehnalo. Z pana Serňuka vyzařoval klid a pohoda, která navazovala na příjemné prostředí, podtržené klidnou hudbou a svíčkami. Stačilo párkrát zamíchat kartami a pan Serňuk věděl o mně i o mém životě všechno !!! A nemýlil se !!! A i když moje životní cestička není zrovna zasypána růžovými lístky, pan Serňuk Vás navede správným směrem a je jen na Vás, jakou cestou se vydáte. Z návštěvy jsem odcházela sice s hlavou plnou myšlenek, ale zároveň vnitřním klidem a určitou vizí do budoucnosti. Můj závěr zní: „Příště už se bát URČITĚ nebudu.

Pavla K., Zruč nad Sázavou

Setkání s budoucností je možné jen zde. Exkluzivní a velmi pravdivé blízké setkání třetího druhu. Všem zájemcům velmi doporučuji.

Dalibor S., Hostivice

S Pavlem jsem se setkala poprvé loni na jaře, kdy jsem si nechávala sestavit numerologický rozbor mé osobnosti. Už od začátku na mě působil velmi mile a důvěryhodně. Bylo až neuvěřitelné jak toho o mě mohl tolik vědět i přes to, že mě nikdy dřív neviděl. Teprve až po roce jsem se odhodlala přijít na výklad karet. V tu dobu mi z karet nevycházelo moc pozitivních věcí, ale i tak jsem odcházela klidná a celkem spokojená. Pavel kromě výkladu karet zároveň dokáže poradit, jak na sobě můžete pracovat a zlepšit se. Vyzařuje z něj prostě zvláštní energie a já se u něj vždy cítím velmi dobře. :-) 

Mgr. Michaela Š, Praha

Pokud by se mě někdo před rokem a půl zeptal na můj názor na numerologii a tarot, uvedl by mě tím do rozpaků a nevěděla bych, co odpovědět. Potom, co vyšel rozhovor s Pavlem Serňukem v Železničáři - periodiku ČD, se můj postoj k těmto disciplínám vyjasnil. Ten rozhovor připravoval můj manžel, který aby lépe pronikl k jádru věci, nechal si od Pavla připravit a vyložit numerologickou mřížku jak pro sebe, tak pro mě. Řekl mi samozřejmě o svém záměru, ale já byla v té době velmi skeptická a považovala jsem celou akci za dobrou zábavu. Závěry mě ale takzvaně zvedly ze židle. Tolik konkrétního, vedle našich osobnostních vlastností také seznam nejhlubších slabin a rada, jak s nimi pracovat. Na základě toho jsem se s Pavlem poprvé sešla, aby mi k tomu řekl víc. Ze setkání jsem odcházela pozitivně naladěná, v sobě samé jsem si totiž dokázala vysvětlit i to, co bylo předtím těžké pojmenovat. A fakt, že se k sobě s mým milovaným mužem podle numerologie příliš nehodíme, házíme společně za hlavu. I ty nejhorší lidské vlastnosti totiž dokáže změnit jen láska.

Eva R., Ústí nad Labem