Numerologie

Numerologie

Osobnostní numerologie. Pro ty, kteří by rádi věděli více o sobě, čemu se v životě naučit, čeho se vyvarovat. Poskytnuté osobní údaje slouží pouze pro určení ascendentu tazatele. Jedná se o údaje důvěrné, které nebudou dále zpracovávány a poskytnuty třetí straně.

Numerologický rozbor lze objednat bez nutnosti osobní návštěvy.

Nevíte-li čas narození, tuto informaci získáte na matrice v místě Vašeho narození na počkání za administrativní poplatek 50 Kč.

Po připsání příslušné částky na bankovní účet č. 102 955 6605/6100 nebo zadáním kódu voucheru věštec do pracovních 5 dnů vypracuje Váš numerologický rozbor, který Vám zašle ve formátu PDF nebo JPG na uvedený e-mail. Jako variabilní symbol uveďte rok narození svého narození a aktuální rok (např. 19702017).

Správcem osobních údajů je společnost Orákulum Česko IČ: 04434901, se sídlem Palackého náměstí 104, 258 01 Vlašim. Vaše osobní údaje jsou ze strany Orákulum Česko zpracovávány pouze na základě a v rozsahu dovoleném nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679, (GDPR). Vaše osobní údaje nejsou poskytovány třetí straně a po poskytnutí objednané služby jsou skartovány. Stisknutím tlačítka "Odeslat" souhlasíte s poskytnutím svých osobních údajů za účelem poskytnutí služby.